5114 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 14 september 2020 -
4592 Oljemålning
Cesare Marchesini, hus, signerad. Olja på duk, 37x60
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
8228 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2017
Föremål som liknar oljemålning Cesare Marchesini
- Träfflista
- alla
- Visa alla